İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 1 Şubat 2022 Bugün İlk 10 Kripto Para Fiyat Tahmini: LUNA, INV, SPELL, LCX, DDX

1 Şubat 2022 Bugün İlk 10 Kripto Para Fiyat Tahmini: LUNA, INV, SPELL, LCX, DDX

1 şubat 2022 kripto para analiz

1 Şubat 2022 itibariyle, kripto para piyasası her geçen gün yükseliyor ve daha iyiye gidiyor. Hiç şüphe yok ki kripto para piyasasının boğası burada ve karınızı artırmaya hazır. Birçok kişi size inanılmaz getiriler sağlayabilecek günümüzün En İyi 10 kripto para fiyat tahminini merak ediyor. Yaklaşan büyümeyle ilgili tüm ayrıntılar burada. Gelin bu habere ve bu müthiş tahmine kısaca bir göz atalım.

Şu anda, birinci sınıf kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), 37.714.00 dolar ve 2.671.61 dolardan işlem görüyor. Şimdi şu anda bazı madeni paraların grafiği daha yüksek seviyelere çıkmayı planlıyor. Kripto para birimlerinin en son fiyatını kontrol etmek istiyorsanız, uptobrain.com/business web sitemizden kripto para birimi canlı fiyatını izleyebilirsiniz. İşte bugün en çok kazandıran bazı paralar.

Bugün En Popüler 5 Kripto Fiyat Tahmini

Bu, tahminimize göre madeni paraların listesidir ve bize göre, size en yüksek karı sunmak için daha iyi performans gösterecektir. Ancak bu paraları kendi sorumluluğunuzda olarak seçebilirsiniz. Herhangi bir mali kayıptan sorumlu olmayacağız.

  • DDX: 4 Dolar
  • INV: 605 Dolar
  • FOX: 0.44 Dolar
  • RAD: 6.11 Dolar
  • YFII: 2.151 Dolar
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap