1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Açık Dünya Macera Oyunu Infinity Nikki Duyuruldu

Açık Dünya Macera Oyunu Infinity Nikki Duyuruldu

acik-dunya-macera-oyunu-infinity-nikki-duyuruldu-gdfgg6Lv.jpg

 
Çinli geliştirici Papergames ekibi, PlayStation 5, PlayStation 4, PC, iOS ve Android için açık dünya macera oyunu Infinity Nikki’yi duyurdu. Oyunun bir çıkış tarihi açıklanmadı. Platformlar arası desteğe sahip olacak bu yapım fantezi dünyasında geçecek ve oyuncular açık dünyayı keşfe çıkabilecek.
 
Açık dünya macera oyunu 
 
 
 
Infinity Nikki oyununda oyuncular ana kahramanlar Nikki ve Momo’ya katılarak açık dünyayı özgürce keşfedecek ve kendine özgü oyun tarzlarını oluşturabilecek. Oyunda kahramanların görünümlerini değiştirebilecek, yeni yerleri ortaya çıkaracak ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Infinity Nikki, Nikki serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen önceki oyunlar arasında Shining Nikki, Miracle Nikki ve Nikki UP2U World Traveller yer alıyor. 
 
Papergames ekibi yakın zamanda duyurulan açık dünya aksiyon oyunu Project: The Perceiver’ın (yan kuruluş 17ZHE Studio ile birlikte) arkasındaki stüdyo olarak karşımıza çıkıyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap