Apple AirPods Windows 10’a nasıl bağlanır?

Apple AirPods Windows 10’a bağlama

Apple AirPods Windows 10’a nasıl bağlanır?

Apple kuruluğu yıldan bu yana birçok farklı ürün sunmuştur kullanıcılarına. Apple firmasının sunduğu cihazlar ve uygulamalar fazlaca insan tarafından kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizlerle birlikte Apple AirPods Windows 10’a nasıl bağlanır? Sorusuna yanıt arayacağız.

Airpods ürünü ilk olarak 2016 senesinde kullanıcılarına sunulmuştur. Gün geçtikçe yeni modelleri çıkan Airpods ürünü günümüzde 2. Nesil ve Pro modelleriyle yoluna devam etmektedir. Airpods ürünü kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir üründür.

Apple Airpodsher ne kadar Apple ekosisteminin bir ürünü olsa da Windows 10 gibi diğer işletim sistemlerine de bağlanıyor bunun için elle işlem yapmanız gerekmektedir. Fakat elinizde bir Apple ürünü varsa (İPad veya Macbook) bu cihazlara kolaylıkla otomatik olarak bağlanabilmektedir Airpods.

Apple Airpods bilgisayara bağlamak Windows 10 konusu internet gündemini fazlaca meşgul etmektedir. Bu konuda insanlar elle nasıl işlem yapıldığını bilmedikleri için internetten araştırmaya yönelmişlerdir. Aşağıdaki maddeleri uygularsanız Airpods Windows 10 sorunu sizler için çözülecektir.

Airpods’u Windows 10 Cihazına Bağlamak?

Airpods’u Windows 10 bilgisayara bağlamak konusunda farklı seçenekler olsa da biz bu maddelerde size en garanti ve sağlıklı yöntemi göstereceğiz. Uygulayacağımız maddeler şu şekildedir;

Exit mobile version