1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Apple’dan farklı aktiflik: Gece saat 03.00’te

Apple’dan farklı aktiflik: Gece saat 03.00’te

appledan-farkli-aktiflik-gece-saat-0300te-5cPyGM5W.jpg
Uzun yıllardır eser ve yazılım etkinliklerini Türkiye saatine nazaran 20.00’da, lokal saate nazaran ise öğlene hakikat gerçekleştiren Apple, bu defa farklı bir saatte sahneye çıkacak. Türkiye’de çok geç saatlere denk geliyor.

Apple Scary Fast etkinliği

Apple yeni aktifliğin mottosunu Scary Fast yani müthiş derecede süratli olarak belirlemiş. Lokal saatle öğlenden sonraya denk gelen Apple aktifliği ülkemizde ise 30 Ekim tarihini 31 Ekim tarihine bağlayan gece saat 03.00’da gerçekleşecek. Aktifliğin yüz yüze olmadığı, pandemi periyodundan alıştığımız üzere çevrim içi yapılacağı belirtiliyor.

Apple etkinlik sayfasındaki yüz sözünden macOS işletim sistemindeki Finder uygulamasına gönderme yapılması yeni Mac modellerinin tanıtılacağı ihtimalini güçlendiriyor. Apple’ın 24 inçlik iMac modelini Apple M2 ile güncelleyeceği bir müddettir lisana getiriliyordu. Bunun haricinde yeni MacBook modelleri yahut iPad modelleri de ihtimal dahilinde lakin net bir bilgi yok.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap