İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ark Invest, Coinbase Hissesinden Vazgeçmiyor

Ark Invest, Coinbase Hissesinden Vazgeçmiyor

ark-invest-coinbase-hissesinden-vazgecmiyor-9QFOfSHk.jpg

Cathie Wood‘un kurucusu olduğu Ark Invest, geçtiğimiz gün yaklaşık 8,6 milyon dolarlık Coinbase payı satın aldı.

ABD’li düzenleyici SEC ile Coinbase ortasındaki tansiyon günden güne tırmanmaya başladı. Borsanın SEC’e yönelik atakları, en son gündemlerden birisi haline geldi. Öteki taraftan Cathie Wood’un şirketi Ark Invest, yeniden Coinbase payı satın aldı.

Yatırım kuruluşu Ark Invest, geçtiğimiz gün farklı ticari kolları aracılığıyla üç modül halinde pay alımı gerçekleştirdi. Bu satın alımlar ile birlikte, Ark Invest’in eline yaklaşık 8,6 milyon dolarlık Coinbase payı geçmiş oldu.

Ark Invest, 8,6 Milyon Dolarlık Coinbase Payı Satın Aldı

Cathie Wood‘un şirketi Ark Invest, nizamlı olarak Coinbase payı satın almaya devam ediyor. Coinbase’in paylarına farklı bir ilgi gösteren şirket, geçtiğimiz gün yeni bir satın alım gerçekleştirdi.

Ark Invest, kısa bir müddet evvel SEC’e dava açan Coinbase’in payında iştahlandı. Dava olayı ve pay satın alımının tıpkı güne denk gelmesi ise dikkat çekti.

Cathie Wood tarafından yönetilen bir Amerikan yatırım idaresi şirketi olan Ark Invest, Coinbase paylarını üç farklı ticari koluyla satın aldı. Ark Innovation ETF, 122.083 pay satın alırken, ARK Next Generation Internet ETF 20.327 pay satın aldı. Son olarak, ARK Fintech Innovation ETF ise 14.633 pay satın aldı. Tüm bu payların toplam harcaması ise yaklaşık 8,6 milyon dolar oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap