1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bu Altcoin Google İle Paydaşlığı Duyurdu! Fiyat Sert Yükseldi

Bu Altcoin Google İle Paydaşlığı Duyurdu! Fiyat Sert Yükseldi

bu-altcoin-google-ile-paydasligi-duyurdu-fiyat-sert-yukseldi-MQtPieA7.jpg

Çığır açan Blockchain ağı Injective bugün önemli bir duyuru yaptı. Buan göre altcoin, resmi veri entegrasyonunu paylaştı. Ayrıca Google Cloud’daki kullanılabilirliğini sağlamlaştıran çığır açan bir girişim olan Injective Nexus’u tanıttı.

Önemli gelişme

Bu önemli gelişme, altcoin Injective ağından alınan çekirdek zincir verilerine artık Analytics Hub aracılığıyla BigQuery üzerinden sorunsuz bir şekilde erişilebileceği anlamına geliyor. Bu benzersiz işbirliği Injective’i, verileri halihazırda Google Cloud’un BigQuery veri setlerinde sunulan Bitcoin ve Ethereum gibi büyük Blockchain ağlarının yanında konumlandırıyor.

Bu entegrasyon, hem geliştiriciler hem de işletmeler için dikkat çekiyor. İşlem verileri dahil olmak üzere altcoin Injective ağındaki özel veri setleriyle etkileşime girmesine kapı açıyor.

Altcoin ve Google ortaklığıyla benzeri görülmemiş fırsatlar açığa çıktı

Altcoin Injective Nexus’un kullanıma sunulması yeni bir olasılıklar çağını başlatıyor. Kurumlar, Injective sayesinde çok sayıda kullanım durumu için özel olarak hazırlanmış veri kümelerinden faydalanacak. Bunlar, son teknoloji DeFi uygulamalarının geliştirilmesini ve makine öğrenimi yeteneklerinin keşfedilmesini kapsıyor. Injective Nexus tek bir alanla sınırlı değil. Buna göre çok çeşitli kullanımlara hitap ediyor. Bu kullanımlara gelişmiş akıllı sözleşmelerin ve kurumsal stratejilerin oluşturulması da dahil durumda.

Altcoin Injective’in Google Cloud ile kurduğu son ortaklık dikkat çekiyor. Web3 verilerinin ana akım benimseme için kolay erişilebilirliğini sağlamaya yönelik önemli bir adıma işaret ediyor. Blockchain alanında bir öncü olan Injective kripto para alanında dikkat çeken bir proje. Buna göre, hem geliştiricileri hem de kurumları güçlendiren bir yol oluşturmaya devam ediyor. Injective, çekirdek zincir verilerini Google Cloud’un BigQuery veri kümeleriyle entegre ediyor. Böylece işletmelerin ve yenilikçilerin Blockchain’in dinamik dünyasında gezinmesini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Bu dönüştürücü adım dikkat çekiyor. Geleneksel ve dijital finans ortamları arasındaki uçurumun kapatılmasında önemli bir kilometre taşını ifade ediyor.

Blockchain arenasında önemli adım

Altcoin Injective Nexus, Blockchain arenasında mümkün olanın sınırlarını zorlamak için devam eden çabaların bir kanıtı olarak duruyor. Bu, Injective’in yalnızca Blockchain teknolojisinin ön saflarında yer almakla kalmayıp aynı zamanda Blockchain verilerinin yeni ufuklara ulaşmasını sağlayan bir değişim katalizörü olduğunun yankılanan bir beyanı. Ayrıca Injective ve Google Cloud arasındaki işbirliği kripto para alanında dikkat çekiyor. Buna göre, DeFi, akıllı sözleşmeler ve daha fazlası için oyunu değiştirmeyi vaat eden veri odaklı fırsatlar dünyasının kapılarını açıyor. Bu son gelişmeyle birlikte Injective, Web3 dünyasında ve ötesinde oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor.

Bu ortaklık duyurusu sonrası altcoin Injective fiyatında önemli bir artış gerçekleşmiş durumda. Buna göre yazıyı yazarken INJ fiyatı Kriptokoin.com olarak baktığımızda 12.80 dolara gelmişti. Ancak sonrasında bir miktar geri çekilme oldu. Şu an fiyat %12 artışla 11.83 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap