İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Core DAO’dan, Bitget ve MEXC ile Ortaklık Duyurusu Geldi

Core DAO’dan, Bitget ve MEXC ile Ortaklık Duyurusu Geldi

core-daodan-bitget-ve-mexc-ile-ortaklik-duyurusu-geldi-X5rawPDZ.jpg

Satoshi Plus ekosisteminin geliştirilmesini hedefleyen Core DAO, 200 milyon dolarlık ekosistem fonu için Bitget ve MEXC ile iştirak kurdu.

Son haftalarda süratle büyüyen kripto ekosistemi, beraberinde de bir çok iştiraki getirdi. Satoshi Plus ekosisteminin geliştirilmesinde büyük hisse sahibi olan Core DAO, yaklaşık olarak 200 milyon dolarlık ekosistemi fonunu başlattığını duyurdu. Başlatılan fonu destekleyen kıymetli ögelerden biri de Bitget ve MEXC kripto para borsalarıyla kurulan iştirak oldu. Merkeziyetsiz uygulamaların ve protokollerin geliştirilmesini hedefleyen ekosistem fonu, bilhassa de kripto yatırımcısının ilgisini çekmiş gözüküyor.

Yapılan Paydaşlığın Maksatlarından Bahsedili

Ortaklığın, çekirdek projelerin listelenmesini, Bitget ve BitKeep cüzdanında yeni bir Temel Ticaret Bölgesinin açılmasını sağladığı belirtildi. Bitget’in, Core ağının doğrulayıcılarından biri olmayı ve Core staking’i desteklemeyi planladığı söz edildi. Ayrıyeten Bitget’in 8 milyondan fazla kullanıcı tabanının olması, Core DAO ekosistemine likidite sağlayan temel kriterlerden biri olduğu belirtildi.

Core DAO’nun bu iş birliğine gitmesinden sonra, hususla ilgili pek çok yetkili isimden yorum geldi. Core DAO’ya olan katılarıyla bilinen Rich Rines şu yorumu yaptı;

“Hibe programları, ekosistemin uzun vadeli başarısıyla uyumlu projeler geliştirmek yerine, manşetlere çıkmak ve kısa vadeli ivme yaratmak için çok sık tasarlanmış üzere görünüyor.”

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap