1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DCG, TradeBlock’u Kapatacağını Duyurdu

DCG, TradeBlock’u Kapatacağını Duyurdu

dcg-tradeblocku-kapatacagini-duyurdu-iaiPcEPq.jpg

Digital Currency Group (DCG), TradeBlock kurumsal ticaret platformunu kapatıyor.

DCG’nin TradeBlock ünitesi ticaret yürütme ve birincil aracılık hizmetleri sunmaktaydı. Platformun kapatılması 31 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak.

Digital Currency Group, Kurumsal Ticaret Platformunu 31 Mayıs’tan İtibaren Kapatıyor

İflas etmiş kredi verme işinin alacaklıları ile müzakere eden dijital varlık kümesi Digital Currency Group, kurumsal yatırımcılara ticaret yürütme, fiyatlandırma ve birincil aracılık hizmetleri sağlayan TradeBlock’u kapatacağını duyurdu.

Connecticut merkezli DCG, Stamford tarafından da denetim edilen kripto para ünitesi medya ve aktiflik şirketi CoinDesk Inc., 2020 yılında finansal ayrıntıların açıklanmadığı bir süreçle TradeBlock’u satın aldı. CoinDesk, indeksleme işini kendi haline getirdi ve geri kalan operasyonlar daha sonra TradeBlock ticaret platformu olarak dağıtıldı.

Bir DCG’den yapılan açıklamaya ise şu biçimde:

“Daha geniş iktisadın durumu ve uzayan kripto kışı ile birlikte ABD’deki dijital varlıklar için kuvvetli düzenleyici ortam nedeniyle, işin kurumsal ticaret platformu tarafını kaldırma kararı aldık. Bu kapatma süreci 31 Mayıs prestiji ile geçerli olacaktır.”

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap