1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dev Yatırım Şirketinden Bu Altcoin’e Milyon Dolarlık Transfer!

Dev Yatırım Şirketinden Bu Altcoin’e Milyon Dolarlık Transfer!

dev-yatirim-sirketinden-bu-altcoine-milyon-dolarlik-transfer-X5nKSNej.jpg

Kripto para piyasası haftaya büyük bir moralle başladı. Bugün ise bu moral zirveye vurdu. Lider kripto para Bitcoin dirençleri bir bir kırarak 35 bin dolar sınırına geldi. Bu süreçte bir çok altcoin projesi de onu takip etti. Hatta bazıları çift haneli kazançlarıyla göz doldurdu. Güçlü artışların olduğu ortamda piyasada ilginç hamleler de göze çarpıyor. Dev yatırım şirketi DWF Labs, bir altcoin’e milyon dolarlar akıttı.

DWF Labs, Linear Finance’ya (LINA) milyon dolarlık transfer

Kriptokoin.com’dan yakından takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasasında tam bir bahar havası var. Bitcoin’in güçlü koşusu bir çok altcoin projesini de ateşledi. Bu ortamda Linear Finance (LINA) da çift haneli artış yaşayan tokenler arasında yerini aldı. Bununla birlikte bu ortamda ilgin hareketler de göze çarpıyor. Analitik platformu Lookonchain’in bildirdiğine göre, Linear Finance’in 1,2 milyon dolar değerinde LINA’yı OTC yoluyla DWF Labs adresin, aktardığından şüpheleniliyor.

Lookonchain’in izlemelerine göre, DeFi protokolü Linear Finance’in DWF Labs’in adresine OTC yoluyla 1,2 milyon dolar değerine LINA (124,8 milyon adet) transfer etti. Analitik platformu, 10 dakika sonra, DWF Labs’ın Linear Finance’e 1 milyon USDT transfer ettiğin kaydediyor. Bu da bir token alımı gibi görünüyor.

Altcoin fiyat performansı

Bu hamleden önce altcoin fiyatı piyasaya paralel olarak güçlü artış kaydetti. Basın zamanında LINA, günlük bazda %19’un üzerinde artışla 0,01044 dolardan işlem görüyordu.

LINA günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıntılar geliyor…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap