Digiturk Box Office Film Kiralama Nasıl Yapılır?

Digiturk Box Office Film Kiralama

Digiturk Box Office

En popüler dijital yayın firmalarından olan Digiturk, rakiplerinin önüne geçmek adına bir takım özel servislerle karşımıza çıkıyor.  Bu özel servislerden bir tanesi de, Digiturk Box Office Film Kiralama olduğunu söyleyebiliriz.

Box Office sinema kanallarında kullanıcılar, “izle-öde” mantığıyla vizyon filmleri tarafından sunulan kanallarda diledikleri filmleri kiralayarak izleyebiliyorlar. Digiturk Box Office Film kiralama işlemi yapabilmek için çeşitli alternatifler var. İsteğinize göre kanallar üzerinden ya da online işletim merkezlerinden de kolayca filmleri kiralamanız mümkün…

Digiturk Box Office Film Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Box Office film kiralama işlemlerini gerçekleştirebilmek adına, 3 seçenek karşımıza çıkıyor. O seçenekleri şu şekilde açıklayabiliriz:

Online İşletim Merkezi

Online işletim merkezi olarak adlandırılan sistemden Digiturk üyeleri, aboneliklerine dair tüm işlemleri gerçekleştiriyorlar. Aynı şekilde film kiralama işlemlerinde de, online işletim merkezi kullanılabiliyor. Film kiralama işlemini gerçekleştirmek adına öncelikle, Digiturk online işletim merkezine gitmelisiniz. Üyelik bilgileriniz ile giriş yapınız. Üyelik bilgilerinizi bilmiyorsanız da müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.  

Digiturk Box Office Film kiralama işlemleri için; online işlem merkezinin üzerinden “İzle-Öde” sekmesine tıklamalısınız. Sonrasında da “Box Office” bölümüne geçebilirsiniz. Filmlerin olduğu pencere açıldığında da istediğiniz filmi seçebilirsiniz. Film seçimi sonrasında seans tarihiyle, saatini de seçmelisiniz. Sonrasında “Onayla” bölümüne tıklamalısınız. Filmin kiralanmasının ardından sistemde ki kayıtlı cep telefonuna SMS gelecek.

Müşteri Hizmetlerinin Aranması

Film kiralamayı düşündüğünüzde, doğrudan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Box Office Kanalları Üzerinden

Dijital Box Office film kiralama işlemlerinde doğrudan kanalları kullanabilirsiniz. Tabi ki işlemde Dijiturk sisteminde ki kayıtlı cep telefonu numarasıyla yapılıyor. 201-202-203 numaralı kanalları inceleyerek, izlemek istediğiniz kanalı seçmelisiniz. Ekrana şifre kodu gelecek ve onu SMS’le 3555’e göndermelisiniz. Şifreyi gönderdikten sonra film açılıyor. SMS ücreti size ait olmakla beraber operatörlere göre ücrette değişmeler oluyor.

Dijiturk Box Office Film Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Dijiturk’e üye olan tüm kullanıcılar, Box Office Kanallarından film kiralama hakkına sahip… Kiralamış olduğunuz her film içinse 7 TL ödüyorsunuz. Ancak paket alacaksanız da, 14 TL’ye aylık 24 tane film kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda filmi, tek seans tarzında alabiliyorsunuz. Sinema biletinde olduğu gibi tek o seansın içinde izleyebilirsiniz.

Dijiturk Box Office Kanallarından Hangi Filmleri İzleyebiliriz?

Dijiturk Box Office kanalların film kiralama işlemlerini tamamladıktan sonra izlemeyi düşündüğünüz filmi seçebilirsiniz. Yalnız izleyeceğiniz filmler; kanallardan ve vizyondan yeni düşmesi gerekiyor. Online işletim merkezinden; bütün seansları ve yeni yapımları öğrenebilirsiniz. 

Exit mobile version