1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dikkat: OKX Listeleme Tesiriyle Bu 2 Fan Token Uçabilir!

Dikkat: OKX Listeleme Tesiriyle Bu 2 Fan Token Uçabilir!

dikkat-okx-listeleme-tesiriyle-bu-2-fan-token-ucabilir-y1M7FSjH.jpg

Bugün OKX, Tottenham Hotspur FC Taraftar Token’ını (SPURS) 26 Ekim’de listeleyeceğini duyurdu. Kripto analisti David’e göre bunun etkisi 2 tokeni uçurabilir. Analist, FC Barcelona Fan Token (BAR) ve Juventus Fan Token (JUV) fiyatlarının önemli destek bölgelerinden sıçradığını belirtiyor. Böylece, tokenler yükseliş sinyalleri gösterdi. Analist, Ekim ayı sonuna kadar güçlü bir artış göstermelerini bekliyor.

OKX, yakında SPURS’u listeliyor!

Son zamanlarda OKX borsası, OKX’te listelenen tokenlerin kısa vadeli trendler yaratması nedeniyle fon çekiyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Big Time (BIGTIME) 34X yaparak bir Gamefi trendi başlattı. Ayrıca, Wall Street Memes (WSM) 4X yaparak bir meme coin trendi yarattı.

Bugün OKX, Tottenham Hotspur FC Fan Token (SPURS)’u 26 Ekim’de TSİ 13:00’da listeleyeceğini duyurdu. Bunun Ekim ayı sonunda bir Taraftar Token trendini tetiklemesi muhtemel. Özellikle, Taraftar Tokenları fiyatı uzun bir birikim döneminden geçti. Ayrıca, şu anda destek seviyelerine çok yakın.

FC Barcelona Fan Token (BAR) fiyat analizi

BAR fiyatı uzun vadeli destek seviyesi olan 2 dolardan toparlandı. Böylece, 7 Ağustos’taki 3,1 dolarlık yerel zirveden bu yana oluşan azalan direnç çizgisinin üzerine çıktı. Bu, düzeltme aşamasının sona erdiğini gösteriyor. Ayrıca, yeni bir boğa trendinin oluşabileceğini gösteren bir yükseliş sinyali veriyor. Günlük RSI (Göreceli Güç Endeksi) önemli bir yükseliş sapması oluşturdu ve 50 seviyesinin üzerine çıktı. Bu, boğaların kontrolü ele geçirdiğinin bir işareti. Bir fiyat dalgalanması meydana gelirse, Fan Token fiyatı 3,1 dolar (%40,47) seviyesindeki önemli yatay dirence ve 3,5 dolar (%64) seviyesine yükselebilir.

BAR haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Juventus Fan Token (JUV) fiyat analizi

JUV fiyatı 20 Ekim’de 1,9 dolarlık önemli destek seviyesinden geri döndü. Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, JUV’nin işlem hacminin 4, 5, 6, 10 ve 11 Ekim (yeşil elips) de dahil olmak üzere 5 işlem gününde önemli ölçüde artmış olması. Destek seviyesine yakın işlem hacminin artması balina birikiminin bir işaretidir. Günlük RSI önemli bir yükseliş ayrışması oluşturdu. Ayrıca, 50 seviyesinin üzerine çıkarak potansiyel toparlanmayı destekledi. Bu nedenle, iyileşme aşaması gerçekleştiğinde Fan Token fiyatının güçlü dalgalanmalar (artış) yaşaması muhtemel. Potansiyel hedefler 2,4 dolar (%21,95), 3 dolar (%50) ve 3,9 dolar (%100).

JUV haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Makaledeki tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, kripto piyasasının oldukça değişken ve riskli olduğunu belirtiriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap