Banka

1 Eki, 2023 3

Dev İngiliz Bankasından Kripto Para Yasağı! İşte Detaylar….

İngiltere’deki tüketicileri hedef alan dolandırıcılık dalgasının artmasını gerekçe gösteren banka kripto para ödemelerini yasaklıyor.

30 Eyl, 2023 0

TCMB, Kur Muhafazalı Mevduat (KKM) İçin Faiz Hududunu Kaldırdı!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB, Kur Korumalı Mevduat KKM için faiz oranına dair yeni bir karar açıkladı.

26 Eyl, 2023 2

HSBC, TCMB faiz kestirimini güncelledi

HSBC, Türkiye’de siyaset faizi için yıl sonu iddiasını yüzde 30’dan yüzde 32,5 düzeyine yükseltti. Banka 2023 büyüme beklentisini ise yüzde 4,4 düzeyinde tuttu.

26 Eyl, 2023 2

Halkbank’a ABD’de bir dava daha açıldı

Halkbank’tan, ABD’de Banka aleyhine açılan ikinci hukuk davasına ait açıklama yapıldı. Açıklamada, “Henüz bu tazminat davasıyla ilgili olarak Bankamıza resmi bir tebligat yapılmamış olmakla birlikte tebligat yapıldıktan sonra gerekli türel…

17 Eyl, 2023 6

Bu 3 Altcoin İçin Değerli Entegrasyon Duyuruları Geldi!

Sürekli gelişen kripto para dünyasında bazı gelişmeler dikkat çekti. İşte bazı önemli altcoin entegrasyon haberleri…

17 Eyl, 2023 6

Dikkat: Bu Kripto Para Şirketlerine Karşı İkaz Yayınlandı!

Hong Kong Para Otoritesi (HKMA), kendi yetki alanında faaliyet gösteren kripto para birimi işletmelerine sert bir uyarıda bulundu.

15 Eyl, 2023 5

KYK Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Ön lisans ve üzeri eğitim kurumlarında okuyan tüm öğrencilere verilen kredileri tatlı tatlı harcadıktan sonra sıra geldi geri ödemeye. Bunun için uygulayabileceğiniz pek çok farklı metot var. Gelin KYK borç ödeme nasıl yapılır adım adım tüm ayrıntılarıyla görelim.

12 Eyl, 2023 3

PayPal, Apple Hisse dayanağını sunmaya başladı

PayPal’ın 2023 yılı içinde PayPal ve Venmo kredi/banka kartları için Apple Hisse ve Apple Wallet dayanağını sunacağı biliniyordu. PayPal, iPhone kullanıcılarının beklediği güncellemeyi sunmaya başladı. Artık PayPal kredi kartları ile birlikte banka …

8 Eyl, 2023 4

JPMorgan, blockchain tabanlı ödeme sistemine odaklandı

Dev bankacılık kuruluşu JPMorgan, blockchain tabanlı ödeme sistemleri için araştırma yapıyor. Bankacılık devinin, blockchain çalışmaları aracılığıyla süreçleri daha süratli ve daha ucuz hale getirmeyi amaçladığı bildirildi. JPMorgan, dijital …

7 Eyl, 2023 4

ABD bankalarının kârı 2. çeyrekte yüzde 11,3 azaldı

ABD Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), ülkede bankacılık dalının kârının, bu yılın ikinci çeyreğinde bir evvelki çeyreğe kıyasla yüzde 11,3 azaldığını bildirdi.