Bilgi

2 Eki, 2023 2

MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Konsey Süreçlerine Ait Bildirim

MARKA YATIRIM 2023-09-28 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! MARKA YATIRIM ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

2 Eki, 2023 1

Meta verilerinizi kullanıyor!

Facebook, WhatsApp ve Instagram üzere toplumsal medya uygulamalarının sahibi Meta, yapay zeka asistanı geliştirirken kullanıcıların gönderilerini kullandığını itiraf etti.

1 Eki, 2023 0

“Yapay zekanın iPhone’u” için detaylar netleşiyor

Apple’ın eski baş tasarım sorumlusu Jony Ive ve ChatGPT yaratıcısı OpenAI CEO’su Sam Altman’ın, belirtilmemiş bir yapay zeka “donanım cihazı” oluşturmak bir ortaya geleceğine dair bilgiler ortaya çıkmıştı. Artık ise bu bilgiler daha fazla …

1 Eki, 2023 4

PARSAN MAKİNA MODÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.( Kurumsal İdare Bilgi Formu (Güncelleme) – İdare Kurulu-2

PARSAN MAKINA 2023-09-25 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! PARSAN MAKINA ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

30 Eyl, 2023 3

Honda’nın İlk Elektrikli SUV’u Prologue Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Honda, geçtiğimiz yıl duyurduğu birinci elektrikli SUV’u Prologue hakkındaki ayrıntıları paylaştı. Şirketi elektrikli araba yarışında savlı bir pozisyona getirebilecek araç, 2024 yılında yollarda olacak.

30 Eyl, 2023 2

Intel Meteor Lake işlemcileri masaüstüne gelmeyecek: İşte ayrıntılar

Intel Genel Müdür Yardımcısı ve Bilgi Süreç Kümesi lideri Michelle Johnston Holthaus, Meteor Lake işlemcilerinin ”tepeden tırnağa tek bir işlemci ailesi” olacağını belirtmişti. Fakat Intel, bu açıklamaya netlik kazandırarak 14. Jenerasyon Meteor …

29 Eyl, 2023 1

RUBENİS DOKUMA SANAYİ TİCARET A.Ş.( Genel Konsey Süreçlerine Ait Bildirim

RUBENIS DOKUMA 2023-09-22 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! RUBENIS DOKUMACILIK ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

28 Eyl, 2023 0

NASA, Ay’da data depolamak için blockchain kullanmayı planlıyor

Uzay ajansı NASA, bilgisayar teşebbüsü Lonestar ve Man Adası yeni bir bilgi depolama tahliline öncülük etmek için güçlerini birleştiriyor: Ay’da dataları inançlı bir halde depolamak için blockchain (blok zinciri) kullanmak. Blockchain teknolojisi …

25 Eyl, 2023 1

Honor X50 GT’nin sızdırılan özellikleri heyecan yaratıyor

Son vakitlerin hareketli isimlerinden biri olan Honor, şimdilerde mesaisinin büyük kısmını X50 GT modeline ayırıyor.

25 Eyl, 2023 1

Redmi 13 serisine ilişkin çok önemli bilgiler gelmeye devam ediyor

Çinli teknoloji şirketi Redmi tarafından geliştirilen ve tanıtımına artık kısa bir müddet kalan Redmi 13 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.