Tinder

25 Eki, 2023 35

Tinder, ailenizin sanal çöpçatanlık oynamasına izin verecek

Tinder, kullanıcıların ailelerinin ve arkadaşlarının flört uygulamasına erişmesine ve potansiyel eşleşmeler için tekliflerde bulunmasına imkan tanıyan “Tinder Matchmaker” isimli yeni bir özelliği kullanıma sundu.

23 Eki, 2023 5

Tinder’a Çöpçatanlık Özelliği Geliyor: Arkadaşlarınıza, “Bence Bi’ Görüşün” Gibi Tavsiyeler Verebileceksiniz

İlla birileri ile birilerinin ortasını yapmakta ısrarlı olan toplumsal medya uygulaması Tinder, yeni özelliği ile insanların birbirleriyle profil paylaşabilmesine imkân sağlayacak. Böylelikle arkadaşlarımızdan fikir alabilecek ya da onların diğerleriyle ortasını yapabileceğiz.

29 Eyl, 2023 3

Tinder, “İlle de Arkadaş” Diyenler İçin Aylık 13 Bin TL’ye Abonelik Paketi Duyurdu

Tinder, tüm üyelerin yalnızca yüzde 1 kadarının kullanabileceği “Tinder SELECT” isimli yeni abonelik paketini duyurdu. Müracaatla faal edilecek abonelik paketi olağandışı değerli. Pekala Tinder SELECT aboneliği ne üzere avantajlar sunuyor?

28 Eyl, 2023 2

Tinder’da eşleşme olmadan mesaj atabileceksiniz! (Küçük bir servet karşılığında)

Tinder uzun vakittir beklenen Select üyeliğini sonunda herkesin kullanımına sundu. Üyelik bedeli ise adeta dudak uçuklattı.

28 Tem, 2023 5

Çoğunun İlişkisi Bile Var: Tinder Kullanıcılarının Uygulamayı Kullanma Motivasyonları Araştırıldı

Dünyanın en tanınan flört uygulamalarından biri olan Tinder ile ilgili yapılan yeni bir araştırmada, platformu kullananların büyük bir kısmının hâlihazırda bir alakanın içinde olduğu ortaya çıktı!

26 Nis, 2023 15

Tinder’a Video ile Doğrulama Özelliği Geldi

Tinder’a görüntü ile doğrulama özelliği geldi. Kullanıcılar, çekecekleri bir selfie ile profillerini doğrulayabilecek. Tinder, dolandırıcılıkların önüne geçmek için bu türlü bir karar aldı.