İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram Videoları İçin Önemli Güncelleme Geliyor

Instagram Videoları İçin Önemli Güncelleme Geliyor


Son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram üzerinde video izlerken, çok beğendiğiniz bazı anları tekrar izlemek için video’nun bitip tekrar başlayarak aynı yere gelmesini beklemek bu güne kadar içler acısı bir hal olmuştu.

Instagram toplu fotograf silme
Instagram videolarına önemli güncelleme geliyor

Instagram videoları için bu önemli güncelleme deneme aşamasında!

Görünüşe göre Instagram kullanıcıların şikayetçi olduğu bu durum için adım atma kararı verdi. İnstagram videoları için önemli güncelleme şu an test ediliyor!

Instagram’ın adı değişiyor!

Instagram videoları için ileri ve geri sarma özelliği test ediliyor.

Instagram’da izlediğiniz videolar, ileri ve geri sarma özelliğine sahip değil. Özellikle bir dakikalık videolarda bu durum kullanıcılar için sinir bozucu olabiliyor. Geçtiğimiz günlerde Jane Wong, ters mühendislik yöntemiyle Instagram’ın üzerinde çalıştığı yeni özellikleri gün yüzüne çıkarttı. Söz konusu yeniliklerin arasında videoları ileri sarma özelliği de bulunuyor.

Bu yeni özellik ile birlikte Instagram videoları’nın daha kaliteli bir deneyim sunacağı tahmin ediliyor. Bu güncelleme sayesinde video izlerken beğendiğiniz anları tekrar izlemek için video’nun bitip tekrar başlamasını ve o ana gelmesini beklemek zorunda kalmayacağız. Eminim biz dahil tüm kullanıcılar bu özelliği çok sevecek..

Instagram’da gizli profili nasıl görürüm?

Wong’un Twitter üzerinden paylaştığı görüntülerde, şu an için ileri ve geri sarma özelliğinin test edildiği gözüküyor. Bunun dışında video duraklatma özelliği hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Bununla birlikte test edilen ileri – geri sarma özelliğinin ne zaman kullanıcılara sunulacağı, şu an için bilinmeyen detaylar arasında.

Instagram’da hikayeler nasıl indirilir?

Instagram’da fotoğraflar nasıl indirilir?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap