1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. MetaMask Coin Geleceği 2022 ve MetaMask Token Yorumları

MetaMask Coin Geleceği 2022 ve MetaMask Token Yorumları

Blog-MetaMask-Logo.png

Yıllar geçtikçe, kripto para birimi dünyanın her yerinde yaşayan yatırımcılar arasında kazanıyor. İnsanların yüzde 70’inden fazlası, gelecekte bu platformdan faydalanabilmeleri için bugün kripto para birimine yatırım yapıyor. Bu makalenin devamında MetaMask Fiyat Tahmini 2022 hakkında bilgi edineceksiniz. Yatırımcılar arasında her zaman yanlış bir kripto paraya yatırım yapıp yapmadıklarına dair bir korku vardır. Bununla birlikte, madeni paranın veya tokenin bir aldatmaca olmadığını bilmek de önemlidir. Bu arada, herhangi bir yatırımcının piyasadan kendi tokenin kolayca seçebileceği kripto pazarında yatırım yapmak için mevcut binlerce token var. Piyasada mükemmel coin ya da token bulmak kolay değil.

Şimdi, en büyük cüzdanlardan biri olan MetaMask, platformun kripto para piyasasında tokeninin piyasaya sürüldüğünü açıklamasının ardından dünya çapında çok sayıda tüccarı ele geçiriyor. 10 Kasım 2021’de yayınlanan tweet’e göre Consensys’in kurucusu ve Kurucu Ortağı Ethereum, Joseph Lubin, MetMask’in piyasada kendi tokenine sahip olacağını ve tokenin MASK olarak adlandırılacağını duyurdu. Size MetaMask’in, Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApp’ler) ile etkileşim kurmak için kullanılan en önemli velayetsiz cüzdanlardan biri olduğunu söyleyelim. MetaMask fiyat tahminini okumadan önce, kripto paranın defi piyasasına gerçekte ne sunduğunu bilmek önemlidir.

MetaMask Nedir?

MetaMask, Ethereum blok zinciri ile etkileşim kurmak için kullanılan bir yazılım kripto para cüzdanıdır. Kullanıcıların, daha sonra merkezi olmayan uygulamalarla etkileşim kurmak için kullanılabilecek bir tarayıcı uzantısı veya mobil uygulama aracılığıyla Ethereum cüzdanlarına erişmelerine olanak tanır. MetaMask, ConsenSys Software Inc tarafından geliştirilmiştir. Bu, Ethereum tabanlı araçlara ve altyapıya odaklanan bir blockchain yazılım şirketidir.

Platformlar, kullanıcıların hesap anahtarlarını saklamasına ve yönetmesine, işlemleri yayınlamasına, Ethereum tabanlı kripto para birimleri ve tokenleri gönderip almasına ve uyumlu bir web tarayıcısı veya mobil uygulamanın yerleşik tarayıcısı aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalara güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak tanır. Kasım 2021 raporlarına göre platformun aylık 21 milyondan fazla aktif kullanıcısı vardı.

MetaMask’i kim kurdu?

Kaynaklara göre platform ConsenSys tarafından 2016 yılında oluşturuldu. Bundan önce MetaMask, Google Chrome ve Firefox tarayıcıları için bir masaüstü tarayıcı uzantısı olarak mevcuttu. Platform, kripto para kullanıcıları arasında viral hale geldiğinde, birkaç yıl boyunca resmi bir mobil uygulama eksikliği yaşandı. Daha sonra platform, tüccarlar arasında resmi bir uygulama ile geldi ancak 1 Ocak 2020’de Google Play, bir hafta sonra kararı geri almadan önce MetaMask’ın resmi beta uygulamasını kaldırdı.

Şimdi, platform piyasada kendi tokenine sahip olacak ve yakında piyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmesi için bir tarih yok, ancak uzmanlar önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesini bekliyor. İşte MetaMask belirtecinden bazı beklentiler.

MetaMask Token ICO Detayları

Şu anda Metamask ICO hakkında hiçbir ayrıntı bulunamadı. Bulgularımıza göre, belirtecin rolü bir yardımcı program olacaktır. Önce bir ERC20 tokeni olacak ve daha sonra diğer zincirlerde de genişletilecek. Şu anda MetaMask Token’ın ICO fiyatı hakkında herhangi bir ayrıntı bulunamadı.

İlginizi Çekebilir: INV Coin Fiyat Tahmini 2022, 2025

Metamask Coin Airdrop Ne Zaman?

Ayrıca, Metamask tokeninin Airdrop’u hakkında hiçbir ayrıntı ve kesin tarih bulunamadı. Birçok kaynak, tokenin resmi lansmandan önce Airdrop olacağını öne sürüyor.

MetaMask Coin Geleceği

Şu anda MetaMask coin piyasaya sürülmedi, ancak Metamask coin tahmini fiyat tahminini verdik. Şu anda coin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında hiçbir ayrıntı bulunamadı. Bu, verilen fiyat tahmininin son derece yanlış olabileceği anlamına gelir.

MetaMask Geleceği 2022

Coin piyasaya kaç dolar gireceği konusunda henüz bir güncelleme yok. Bildiğimiz gibi MetaMask zaten çok popüler bir platform ve piyasaya çıkar çıkmaz yeni bir iz bırakacak. Token henüz piyasaya sürülmedi, ancak yine de kripto tüccarları arasında piyasaya sürüldükten sonra coin miktarının ne olacağı konusunda bir savaş var. Kaynaklara göre, token 6 dolardan açılacak ve yıl sonunda 13 dolar civarında olacak. MetaMask fiyat tahminimize göre, madeni para 2022’de piyasaya çıkarsa, fiyatlar 6 USD civarında olacak.

MetaMask Coin Fiyat Tahmini 2023

Birçok tüccar, tokenin piyasaya sürüldükten sonra pazarda damgasını vuracağını biliyor. Bununla birlikte, birçoğu iyi miktarda kar elde etmek için token uzun süre tutmayı çoktan planladı. Cüzdan dünya çapında çok sayıda kullanıcı kazandı ve şimdi tüccarlar için yeni bir token var. Kaynaklara göre, token yıl sonuna kadar yaklaşık 19 dolara ulaşabilir.

MetaMask Token geleceği 2024

Bir sonraki tahminimizdeyiz ve cüzdan piyasada artacağı ve daha fazla kullanıcı kazanacağı için, kesinlikle fiyat da artacak ve uzmanın tahmini, token hakkında daha fazla güncelleme almak için platforma taşınıyor. Henüz bir güncelleme yok ancak tokenin yıl sonuna kadar yaklaşık 29 USD fiyatla ulaşılabileceğini tahmin edebiliriz. Bunun, kripto piyasası şu anda oldukça istikrarsız olduğu için fiyatın daha da yükselip çökebileceğine dair bir MetaMask fiyat tahmini olduğunu söyleyelim.

MetaMask Coin Fiyat Tahmini 2025

MetaMask’in piyasadaki öneminin daha fazla artacağı ve tokenin bu değeri nedeniyle piyasada da artacağı görüldüğünden, bugün yatırım yapan yatırımcıların önümüzdeki yıllarda kesinlikle fayda sağlayacakları görülüyor. . Raporlara göre, önümüzdeki yıllarda tokeni artırma şansı daha da artacak ve yıl sonuna kadar neredeyse 37 dolar civarında olacak gibi görünüyor.

MetaMask Coin Yorumları

Şimdi, bu token ilgili son tahminimiz olacak. Uzmanların çoğu, token piyasaya sürüldüğünde iyi bir fiyatla piyasaya çıkacağına inanıyor. Kripto para yatırımcıları kolayca bu coini satın alabilir ve uzun süre elinde tutabilir. Uzman tavsiyesine göre, tokenin fiyatı 2026 yılı sonuna kadar 46 USD civarında görülebilir. Bunun sadece bir tahmin olduğunu ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmadığını sizlere açıklayalım. Bu nedenle, kendi sorumluluğunuzda yatırım yapın.

MetaMask SSS’leri

Belirteç henüz piyasaya sürülmedi, ancak yine de birçok tüccar belirteci hevesle bekliyor ve onun hakkında olabildiğince fazla bilgi edinmek istiyor. Bu paragrafta, yatırımcıların karmaşık bir karar verebilmeleri için cevap aradığı soruları cevaplamaya çalışacağız. Şimdiye kadar, coini satın almaya karar verdiyseniz, ardından hemen satın almayı düşünün diye MetaMask Fiyat Tahmini hakkında okudunuz.

MetaMask Coin Nereden Alınır?

Tokenin piyasaya sürülmediğini ve bu nedenle tokenin nereden satın alınabileceğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadığını söyleyelim. Binance, Gate.io ve daha fazla platformda mevcut olacak gibi görünüyor. Henüz resmi bir duyuru yok.

Mask Coini Hangi Cüzdanda Tutabilirim?

Bu bilgi, token piyasaya sürülmediği için İnternette mevcut değildir. Bununla birlikte yetkili, tokenin cüzdanlarıyla ilgili hiçbir şey açıklamadı. Tokenin yatırımcılar için MetaMask cüzdanında bulunacağına inanılıyor.

MetaMask Dolandırıcılık mı, Yasal Proje mi?

Belki de belirteçten şüphe etmek iyi değildir çünkü MetaMask zaten Ethereum blok zinciri ile etkileşim kurmak için kullanılan bir yazılım kripto para cüzdanı olan büyük bir şirkettir. Şimdi şirket, tüccarlar arasında zaten büyük bir yutturmaca kazanmış olan piyasada kendi tokenini piyasaya sürecek. Belirtecin herhangi bir dolandırıcılıkla ilgili olmadığını ve tamamen yasal bir belirteç olacağını söyleyebiliriz.

Sonuç

Belirteç şu anda piyasaya sürülmedi, ancak şu anda belirtecin fiyatını tahmin edebileceğimiz anlamına gelmiyor. Verilen fiyat tahmini oldukça hatalı olabilir ancak bu, coinin daha az karlı olacağı anlamına gelmez. MetaMask fiyat tahminimize göre coine erken yatırım yapanlar için oldukça karlı olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap