1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Puma, Web3 Deneyimi Programı Başlatıyor

Puma, Web3 Deneyimi Programı Başlatıyor

puma-web3-deneyimi-programi-baslatiyor-BcFS38US.jpg

Ayakkabı üreticisi Puma, Web3 tecrübe programı başlatarak bu alana adım atıyor.

Büyük firmalar Web3 alanında adım atmaya devam ediyor. Bununla birlikte ayakkabı üreticisi Puma, Web3 alanına tecrübe sunacak hizmetini Twitter hesabından duyurdu.

Puma, Web3 Tecrübe Teşebbüsünü Twitter Hesabından Duyurdu

Puma, 13 Haziran’da 3D Metaverse tecrübesi olan Black Station’ı piyasaya sürdü. Black Station, Puma Pass NFT sahiplerine özel avantajlar sunmak üzere tasarlanmış bir deneyimsel konut olarak geliştirildi.

Puma, tecrübenin herkesin keşfedebileceği bir platform olduğunu belirtiyor, fakat sırf Puma Pass sahipleri RB token’larına sahip olduklarında dijital “Rulebreaker” spor ayakkabısı satın alabilir ve öbür dijital giyilebilir eserleri talep edebilirler.

RB token’ı sahipleri, 13-20 Haziran tarihleri ortasında Black Station’da token’larını alabilir ve çeşitli eser damlalarına erişim müsaadesi alabilirler. Black Station’ın bu yıl birkaç genel aktifliği planlanmış ve 2024’te NFT indirimleri sunulması beklenmektedir.

Deneyim, 23 Haziran tarihine kadar açık kalacak. Puma, daha evvel alternatif zincirleri araştırdıklarını fakat Ethereum’da kalmaya karar verdiklerini açıklamıştı. Bu nedenle, kullanıcılar ETH kullanarak cüzdanlarını bağlayabilir yahut kredi kartıyla dijital koleksiyonlar satın alabilirler.

Puma’nın Ethereum ile ilgili çalışmalara olan ilgisi, Şubat 2022’de Ethereum İsim Hizmeti alan ismi kaydetmesi ve Twitter ismini Puma.eth olarak değiştirmesiyle de gözlemlenmişti. Puma o periyotta Cool Cats NFT, Lazy Lions, Gutter Cat Gang ve CatBlox üzere çeşitli kedi temalı NFT koleksiyonlarına yatırım yapmıştı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap