1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Shibarium’dan yeni özellik: Zorunluluk ortadan kalkıyor

Shibarium’dan yeni özellik: Zorunluluk ortadan kalkıyor

shibariumdan-yeni-ozellik-zorunluluk-ortadan-kalkiyor-MkgmdGHE.jpg

Shibarium blokzinciri gezgini Shibarium Scan’e gelen yeni bir özellik sayesinde kullanıcılar cüzdanlarını bağlama zorunluluğundan kurtularak e-posta ile süreç gerçekleştirebilecek.

Hareket halindeyken görüntüleme

Shiba Inu takımı üyesi Lucie attığı bir tweet’te Shibarium blokzinciri gezgini Shibarium Scan’e gelen yeni bir özellikten bahsetti.

Yeni özellik sayesinde kullanıcılar Shibarium Scan’e e-posta yoluyla bağlanarak hareket halindeyken Shibarium’daki güncellemeleri, ilerlemeyi ve sayıları görüntüleyebilecekler.

Shiba Inu topluluk üyesi Mazrael’e nazaran, bu özellik büsbütün isteğe bağlı ve izleme listeleri oluşturmak için faydalı olacak. Lucie’ye nazaran, kullanıcıların cüzdanlarını bağlamalarına gerek olmayacak ve bu nedenle kripto varlıkları inançta kalacak.

Dolandırıcılıkları ifşa etmeye ve Shiba Inu topluluğunu muhafazaya adanmış bir X hesabı olan ShibArmy hack ikazları, geçersiz web siteleri, NFT airdrop’ları ve yükselişte olan kimlik avı dolandırıcılıkları hakkında bir ihtar yayınladı. Bu bağlamda, Shiba Inu sahiplerine, durum tespiti yapmadan evvel kripto cüzdanlarını rastgele bir web sitesine bağlamayarak dikkatli davranmaları davetinde bulunuldu.

Yeni entegrasyonlar

Shibarium Ağustos ayı sonlarında yine faaliyete geçti ve ilerleme kaydederek yeni entegrasyonlar gördü. Avustralyalı bir kripto borsası olan GroveX, kısa müddet evvel Shibarium’u entegre etmekten duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Shibariumscan’e nazaran, Shibarium toplam süreçlerde 3 milyon 578 bine ve cüzdan adreslerinde 1 milyon 255 bin 683’e ulaştı. Shibarium ana ağındaki toplam blok sayısı 1 milyon 306 bin 51’e ulaşarak protokol için kayda kıymet bir kilometre taşı oldu ve ortalama blok mühleti 5,0 saniye olarak gerçekleşti.

Shibarium günlük süreç sayısı, 10 bin civarında seyrettiği günlerin akabinde 23 Ekim’de 15 bin 480’e yükseldi. Lucie’ye nazaran, Shibarium’da yeni yenilikler başlatılacak. Ayrıyeten oyuncuların Shiba Eternity oynayarak Treat (henüz başlatılmadı) kazanma fırsatına sahip olacakları bir oyna-kazan (P2E) oyununun geliştirilmesi devam ediyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap