1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solano Geleceği 2022 SOL Coin Yorumları (Güncel)

Solano Geleceği 2022 SOL Coin Yorumları (Güncel)

106938067-1631027368110-gettyimages-1234805892-porzycki-solanaph210821_npOA2-1024x620.jpeg

Şu anda, özellikle piyasanın yeniden toparlanmaya hazır olduğu andan sonra SOLANA hype’da. Bazı kripto tüccarları, kripto paranın 150 dolara ulaşmasını bekliyor. Yatırım yapmadan önce SOL Fiyat Tahmini hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Ama ondan önce, sol’un geleceğinin gerçekten harika olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu nedenle, Solana fiyat tahminimiz hisse sahipleri lehine olacaktır.

Öyleyse, madeni paranın ne zaman beklenen hedefe ulaşacağını ve bize büyük getiriler sağlayacağını öğrenelim. Fiyat tahmini, teknik analiz gibi detayları burada mı keşfedeceğiz? Ancak Solana 2022 fiyat tahminimizi okumadan önce proje ve genel pazarın nasıl performans gösterdiği hakkında daha fazla bilgi edinmek önemlidir.

Solana nedir?

Bu madeni para, merkezi olmayan finans çözümleri sağlamak için blok zinciri teknolojisinin izinsiz doğasına dayanan yüksek işlevsel bir açık kaynak projesidir. Madeni para fikri ve proje 2017 yılında başladığında, Solana madeni para resmi olarak Mart 2020’de Solana Vakfı tarafından Merkezi Cenevre, İsviçre’de olan piyasaya sürüldü. Con projesi, merkezi olmayan uygulama oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blok zincirinin altında yatan hisse kanıtı konsensüsüyle birleştirilmiş bir geçmiş kanıtı konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği geliştirmeyi amaçlar.

Yalnızca yenilikçi hibrit konsensüs modeli olan Solana madeni para, hem küçük çaplı tüccarların hem de kurumsal tüccarların ilgisini çekiyor. Solana Vakfı için önemli bir odak noktası, daha büyük ölçekte erişilebilir merkezi olmayan finans yaratmaktır.

Kripto yüksek risk ve yüksek ödül yatırımı, bu nedenle şeyleri bilmek yatırımcılar için gerçekten önemlidir. Kripto endüstrisinde, herkes para yaratabilir ve gerçek bir proje gibi davranabilir. Buna yatırım yaparak insanlar paralarını kaybedecekler. Neyse ki Solana, en güvenli ve yüksek yeniden kelimelendirme yatırımlarından biridir. Ayrıca Solana fiyat tahminimizi, fiyat grafiğimizi, cüzdanımızı ve daha fazlasını okuyacaksınız.

Solana’yı kim kurdu?

Son güncellemelere göre madalyonun arkasında tek kişi var ve onun adı Anatoly Yakovenko. Bu madalyonun arkasındaki tek önemli kişi o. Kariyerine Qualcomm’da başladı ve 2015 yılında üst düzey personel mühendisi yöneticisi oldu. Daha sonra profesyoneli değişti ve Yakovenko Dropbox’ta yazılım mühendisi olarak yeni bir pozisyona girdi.

Daha sonra 2017 yılında adı Solana olan bir proje üzerinde çalışmaya başladı. Qualcomm meslektaşı Greg Fitzgerald’ı bir ekip kurdu ve ikisi de Solana Labs adında bir proje kurdu. Proje, bu süreçte daha fazla eski Qualcomm çalışanını cezbetti. Birkaç yıllık sıkı çalışmanın ardından Solana protokolü ve SOL jetonu 2020’de halka sunuldu.

Solana Ağı Güvenli Mi?

Solana madeni para, geçmiş kanıtı ve hisse kanıtı konsensüs mekanizmalarının benzersiz bir kombinasyonuna dayanır. Geçmişin kanıtı, işlem işlemenin büyük kısmından sorumlu olduğu için Solana protokolünün ana bileşenidir. PoH, başarılı operasyonları ve aralarında geçen zamanı kaydeder, böylece blok zincirinin güvenilmez doğasını sağlar.

Kaynaklara göre, Proof-Of-Stake konsensüsü, PoH süreçleri için bir izleme aracı olarak kullanılıyor ve ürettiği her blok dizisini doğruluyor.

Solana Son Dakika Haberleri

Şu anda, Solana jetonunun oyun uygulamaları geliştirmek için Forte ve Griffin oyunlarıyla ortaklık kurmasının ardından kripto para piyasasında Solana jetonunun yutturmacası hızla artıyor. Forte’nin topluluğa kolaylıkla fayda sağlayabilecek token tabanlı oyun ekonomisi ve NFT’ler için uçtan uca çözümler sunduğunu söyleyelim.

Eh, Griffin Gaming, esas olarak oyun pazarının küresel dünyasına herhangi bir yatırım yapmaya odaklanan en büyük risk sermayesi şirketlerinden biridir. Bununla birlikte Solana Ventures, oyun dünyasında popüler olan Solana blok zinciri ekosisteminin geliştiricisidir. Son raporlara göre, Forte, Griffin ve Solana Ventures, küresel oyun pazarında birlikte 150 milyon dolarlık yatırım yaptı. İşte birlikte yatırım yapmak için bazı hedefler.

Solana blok zincirinde merkezi olmayan oyunlar oluşturmak için Web 3 oyun üreticilerine yatırım yapmak.
Web3 oyunu esas olarak kullanıcıların varlıklara sahip olarak sanal alanı kapmalarına olanak tanır.
Daha fazla geliştiriciyi oyun uygulamaları oluşturmaya ve Solana belirtecinde oyunla ilgili daha fazla gelişme getirmeye davet ediyor ve çekiyor.

Solana Coin, 200 Dolarlık Yardım Rallisine Hazır

Kripto para dünyasındaki ve küresel piyasalardaki son gerileme nedeniyle, birçok madeni para çeşitli sorunlarla karşı karşıya, ancak o zaman bile Solana madeni parası büyük bir yükseliş dürtüsü için hazırlanıyor gibi görünüyor. 2021 yılındaki büyük ralliden sonra Solana madeni parasının zamanı kaya gibi zordu.

Bu yazıyı yazarken, son 24 saatte piyasada yüzde 18.46 ile hızla düşen 102.85 dolar’lık madeni paranın fiyatı, madeni para için beklenmedik bir dönüş oldu. Bununla birlikte, jetonun fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yüzde 60 oranında düştü.

Yüksek verimli blok zincirinin SOL madeni parası, aşırı satım bölgesinde işlem görüyor gibi görünüyor ve yerel bir dip inşa etmek üzere olabileceğini ima ediyor. Raporlar, yakın zamanda Solana’nın üç günlük ve haftalık grafiklerinde alım sinyalleri sunduğu için Tom DeMark tarafından tahmin edildi. 9’lu boğa mum çubukları, zaman diliminde veya yeni bir yükseliş trendinin başlangıcında 1 ila 4 mumluk yükselişin bir göstergesidir.

Mevcut fiyat seviyeleri etrafında baskıyla karşı karşıya kalan birçok tüccar, Tom DeMark Sıralı göstergesi tarafından sunulan tezin doğrulanmasına yardımcı olabilir. Solana, ortalama 195 $ değerinde hareket eden 50-üç güne yükselmek için birçok şansa sahip. Ancak bazı kaynaklar, bir sonraki önemli tedarik duvarının 200 dolar civarında tepki verebileceği için Solana’yı daha yükseğe çıkarabileceğini ortaya koyuyor.

Solana Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025

Network önümüzdeki günlerde kendini geliştirmeye hazır. Solana erişimini genişletecek ve ondan sonra madeni paraların piyasa değeri de bir sonraki hedefi vuracak. Dünyanın her yerinden kripto para birimi tüccarlarını çekecek. Tüm zamanların en yüksek seviyesi hakkında konuşmak 195 dolar. Piyasa değeri 9.885.323.483.14 dolar. Birçok yatırımcı en yakın Solana Fiyat tahminini arıyor. Aşağıdaki Solana kripto fiyatı, kullanım durumu, heyecanı ve teknik özelliklerine göre tahmin edilmektedir.

Solano para birimi: SOL’dür.

Solana SOL, 2017 yılında piyasaya sürüldü ve planı haritalayan Dropbox’ta bir yazılım geliştiricisi olan Anatoly Yakovenko’ydu. Daha sonra Qualcomm’da eski bir işçi olan Greg Fitzgerald ile ortak oldu.

Son zamanlarda kripto para pandemi nedeniyle sıkıntıya girdi ama bu normaldi çünkü o zaman tüm piyasa düştü. Bir salgın sırasında, Temmuz 2022’de 26 $ fiyatla işlem gördü. Mevcut büyüme tüccarların dikkatini çekiyor.

Solana kriptonun kendisi, üzerinde başka birçok projenin çalıştığı devasa bir ekosistemdir. Yaklaşan kripto belirteçlerinin çoğu ikisinden birini seçiyor Ethereum veya Solana. Şu anda SOL, eth’e kıyasla çok daha iyi bir seçenek ancak yakında eth v2, Solana’ya zorlu bir rekabet sunacak.

SOL Fiyat Tahmini 2022

İnsanlar SOL kriptodan daha fazlasını bekliyor ve fiyattaki son artış, madalyonun muazzam büyümesinin tanığı ve kanıtı. Solana (SOL), 2022’nin sonunda 300 $’a veya daha fazlasına ulaşacak. Bu yıl için SOL Fiyat Tahminimiz, tüm dünyadaki kripto yutturmacalarına dayanmaktadır.

Solana Coin Geleceği  2023

2023 yılında insanlar madeni paradan aynı büyümeyi bekleyecek ve muhtemelen aynı ivmeyi koruyacak. Ama bir ihtimal 2020 ve 2021’deki gibi bir şey olursa o zaman fiyat düşer ve bildiğiniz gibi piyasanın doğası bu. Solana’nın, fiyatı yukarı çekebilecek Devs’ten çok daha fazla benimsenmesi oldukça olası. Dolayısıyla 2023 için Solana fiyat tahminimiz çok daha yüksek olacak.

SOL Coin Geleceği 2024

Madeni para, 400 doların üzerinde fiyatları göreceğimiz yeni piyasa değerine dokunacak. Fiyat 150$’ın üzerinde olduğunda, ticaret yüksek olacak ve sonunda devasa ticaret sayısı nedeniyle fiyat beklentilerimizin ötesinde dalgalanacak.

Solana Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için SOL fiyat tahmini hakkında okuyucularımıza güvence vermek zor. Ancak mevcut veriler ve grafikler temelinde, fiyatta olağanüstü bir artış görmemiz çok büyük bir olasılık. Şu andan itibaren, neredeyse 4 yıl var ve bu süre, her durumda SOL fiyatını 500$’ın üzerine çıkarmak için yeterli. Bu Solana Fiyatı fiyat tahminlerinin, madalyonun önümüzdeki yıllarda nasıl performans göstereceği hakkında size genel bir fikir vereceğini unutmayın.

SOL Fiyat Tahmini 2026

Bulgularımıza ve SOL fiyat tahminimize göre, madeni paranın 2026’nın sonunda yaklaşık 723 USD’ye ulaşabileceğini tahmin ediyoruz. Platform toplu olarak benimsendiyse, 2026 yılında Ethereum fiyatını bile geçebilir. Yine de, bunun için çok erken. 2026’daki fiyat hakkında bilgi verin, ancak Solana en büyük Ethereum rakibi olan paradır. Bu bizim son SOL fiyat Tahminimiz çünkü 2026 yılında sol fiyatı hakkında konuşmak için erken.

Solano Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Birçoğu kriptoya yatırım yaptığından, Solana hakkında birkaç temel bilgiyi ve sık sorulan soruları bilmek önemlidir. Solana kripto hakkında daha fazla bilgi edinmek için gönderi geleceğini okuyun. Şimdiye kadar Solana’nın kripto fiyat tahminini okudunuz ama dahası, Solana hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarını yanıtlıyoruz.

Hangi Borsa Solana Ticaretine İzin Verir?

Cevap:- Ticaret için birkaç ticaret platformu vardır ve tüm bu platformlar orijinaldir ve dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Binance ve Coinbase, popüler ve en çok kullanılan platformlardır:

  • Binance
  • madeni para tabanı
  • FTX
  • Bilaxy
  • Huobi Global

Solana Dolandırıcı mı Yoksa Yasal mı?

Solana’dan sonra en başarılı kripto projelerinden biri olduğu için halı çekme ve dolandırıcılık şansı yok. bitcoin ve Ethereum. Sürekli yeni div’ler, ölçeklenebilirliği ve düşük işlem ücreti nedeniyle Ethereum yerine Solana’yı seçiyor.

Solana’da Coin Çıkarabilir miyim?

Resmi raporlara göre, Solana tokeni hisse kanıtı olarak çıkarılamaz. Sisteminizin ne kadar güçlü olduğu veya miktarın ne kadar derin olduğu önemli değil.

Solana Coin Değeri Ne Kadar?

Şu anda, madeni para hızla düşüyor ve son 24 saatte fiyat 6.67 USD düştü. Ancak uzmanların çoğu, madeni paranın 2030’da 3000 dolara kadar çıkabileceğini ortaya koyuyor.

Solana Coin’i Hangi Cüzdanda Tutabilirim?

Cevap: – Yatırımcıların ticaret yapmak için KYC’lerini yapabilecekleri çok sayıda ticaret platformu vardır, ancak bazı platformlar da internette mevcuttur ve KYC seçeneği olmadan parayı kolayca tutabilir. Bu ticaret platformları kullanılabilir:

  • Meta Mask
  • Trust Wallet
  • SolFlare

Solana’nın Gelecekteki Potansiyeli Nedir?

Cevap:- Madeni para uzmanlarına göre, coinin önümüzdeki yıllarda yükselme şansı çok fazla ve coinin mevcut durumu da fiyatın artacağını ve tüccarlar arasında iyi bir platform oluşturacağını ortaya koyuyor. Son birkaç gündür, madeni para hızla artıyor. Madeni paraya yatırım yapmak en iyi seçenek olacaktır. Buna ek olarak Solna, dünyanın en büyük rakiplerinden biridir. Ethereum, Fantom ve Avalanche. Bu madeni paralardan herhangi birine sahipseniz, fiyat tahminlerini web sitemizden de kontrol edebilirsiniz. Tamamen bunlara bağlı kalmak Solana Fiyat Tahmini kaybetmenize neden olacaktır çünkü bunlar sadece tahmindir ve kendi araştırmanızı yapmanız uzun vadede size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu yazıda bahsedilen hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Kendi kararlarınızı vermelisiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap