1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Tanınan Analist: BTC ve Bu 2 Altcoin Daha Fazlasını Yapacak!

Tanınan Analist: BTC ve Bu 2 Altcoin Daha Fazlasını Yapacak!

taninan-analist-btc-ve-bu-2-altcoin-daha-fazlasini-yapacak-lZXhY9VB.jpg

Kripto para piyasasındaki coşku devam ediyor. Kısmı geri çekilmeler olsa da Bitcoin ve çoğu altcoin yeşil bölgede ilerleyişini sürdürüyor. Bu coşkunun ortasında yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) sabırlı tradelar için büyük olasılıkla önemli kazançlar sağlayacağını söylüyor. Bunun yanında analist, Bitcoin ve Solana için görünümünü güncelliyor.

Analist: Bu altcoin her düşüşte alacağım, güçlü yükselecek!

Son gelişmelerin ortasında Altcoin Sherpa takma adlı kripto para analisti, sosyal medya platformu X’teki 196.900 takipçisine, tahminlerini paylaştı. Analist, Chainlink’in büyük birikim aralığından çıktığı için yükselişe geçtiğini ileri sürüyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

LINK: Bence bu, fiyat bu aralıktan çıktıktan sonra, sürmesine izin vermeniz için en kolay ticaret olacak. 200 haftalık üstel hareketli ortalama (EMA) tam burada duruyor. Bu yüzden dikkatli olun. Ancak 10 doların üzerine sağlam bir şekilde çıktığında her düşüşü satın alacağım. Bence muhtemelen en az 18 dolara kadar gider.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Basın zamanında LINK, günlü bazda %2,24 düşüşle 9,96 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte LINK, haftalık bazda %35’in üzerinde bir kazancın üzerine oturuyor.

Bitcoin için 40 bin doların kapıları açık, ancak…

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto para Bitcoin müthiş bir hamle yaptı. BTC, önündeki engelleri bir bir aşarak 35 bin dolar sınırına kadar geldi. Şimdilik, son gelişmelerin ardından biraz geri çekilse de kazançlarını büyük oranda koruyor. Analist, daha sonra Bitcoin’e (BTC) geçiyor. Altcoin Sherpa lider kriptonun 32.000 doların üzerinde işlem gördüğü için 40.000 dolara doğru gittiğini söylüyor. Analist, bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

BTC: benim için oldukça basit görünüyor: Eğer fiyat 32.000 doları güçlü bir şekilde kırarsa, 40.000 dolara gideceğiz.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analiste göre Solana yeni bir 2023 zirvesi basacak!

Analist, son olarak lider altcoin Ethereum’un rakibi Solana’ya (SOL) bakıyor. Altcoin Sherpa, güçlü hamleler yapan SOL’da hala boğa. Analiste göre SOL, kilit bir seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa muhtemelen yeni bir 2023 zirvesi basacak. Analist, SOL için tahminlerini şu şekilde açıklıyor:

SOL: EMA’lar sağlıklı görünüyor. Eğer bu rahatça 27 dolar civarında kalmayı başarırsa, 37 doların bir sonraki alan olduğunu düşünüyorum. Bu arada, FTX aracılığıyla piyasaya çıkan Solana arzı konusunda dikkatli olun! Yine de bunun yapabileceğiniz en iyi alımlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Basın zamanında SOL, günlük bazda %3,97 artışla 30,60 dolardan işlem görüyordu. Bu arada, SOL’un haftalık grafiğinde %27’nin üzerinde kazanç elde ettiğini belirtmek gerekiyor. Ethereum rakibi, son zamanların en gözde kripto paralarından birisi haline geldi.

,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap