1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Tinder, ailenizin sanal çöpçatanlık oynamasına izin verecek

Tinder, ailenizin sanal çöpçatanlık oynamasına izin verecek

tinder-ailenizin-sanal-copcatanlik-oynamasina-izin-verecek-sQLBYiuI.jpg

Çöpçatanların muhtemel eşleşmeleri görüntülemek yahut önermek için bir Tinder profiline sahip olmaları gerekmeyecek. Teorik olarak bu, annanenizden eski erkek arkadaşınıza kadar herkesin, eşleşeceğiniz yeni bir profil seçmenize yardımcı olabileceği manasına geliyor.

Bir Tinder kullanıcısının direkt profil kartından yahut uygulamanın ayarlarından bir “Tinder Matchmaker oturumu” başlatması gerekecek. Potansiyel bir eşleşme görüldüğünde özel bir irtibat 24 saatlik müddet içinde en fazla 15 bireyle paylaşılabilecek. Bir çöpçatan bir irtibat aldığında Tinder’a giriş yapabilecek yahut konuk olarak devam edebilecek.

Tinder, ailenizin sanal çöpçatanlık oynamasına müsaade verecek

Bir çöpçatan, “beğenebileceği” profillere erişim kazanacak ve şayet bunu yaparsa, bu, orjinal Tinder kullanıcısının da görebilmesi için bir teklif olarak görünecek. Çöpçatan’ın yetenekleri hudutlu. Kelam konusu profillere ileti gönderemeyecek yahut direkt sağa yahut sola kaydıramayacak ve sonuç olarak lakin Tinder kullanıcısının kendisi öteki biriyle eşleşip eşleşmeyeceğine karar verecek.

Tinder’ın çöpçatanlık özelliği, şirketin daha fazla kullanıcıyı uygulamayla yeni yollarla etkileşim kurmaya teşvik etmek için tasarladığı en son teklif. Tinder doğrulaması görüntü selfie’lerle sürat kazandı, gizli mod nihayet bu yılın başlarında tanıtıldı ve şirket, Tinder kullanıcılarının cinsiyet zamirlerini ve tek eşli olmayan ilgi çeşitlerini belirtmesine müsaade vermeye başladı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap