1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Usta Analist Bu 3 Altcoin’de Kararlı: Sert Düşecek!

Usta Analist Bu 3 Altcoin’de Kararlı: Sert Düşecek!

usta-analist-bu-3-altcoinde-kararli-sert-dusecek-KqIqvC2E.jpg

Kripto para piyasasında bir ralli havası oluştu. Lider kripto para Bitcoin güçlü bir koşuyla 35 bin dolar sınırına geldi. Bu ortamda müzmin ayı analistlerden olan Crypto Capo 31 bin dolar seviyesini kırmasını beklemediğini itiraf etti. Bununla birlikte analist henüz yükselişin tam olarak başladığına ikna olmuş değil. Crypto Capo 3 altcoin için görünümünü güncelledi, ancak düşüş beklentilerini korudu.

Müzmin ayı analist Bitcoin’de yanıldığını kabul etti

Kripto piyasası son hamlesinde çoğu kişiyi şaşırttı. Bunlardan birisi de hiç şüphesiz müzmin ayı görünüme sahip Crypto Capo oldu. Piyasa analisti, yaptığı isabetli tahminlerinden dolayı yakında takip ediyor. Crypto Capo’nun başarılı tahminleri için Kriptokoin.com’un bu makalesine göz atınız. Bununla birlikte analist, Bitcoin ve altcoin fiyatlarındaki son ralliyi beklemediğini itiraf ediyor. Bu bağlamda analist, paylaştığı son değerlendirmesinde şunları söyledi:

Her şeyden önce, bu hamle sırasında saygılı davranan ve kazançlı çıkan herkesi tebrik ederim. Bunu hak edenleri takdir ediyorum. İkinci olarak, yanlış giden bazı altcoin analizlerimi takip edenler için, neden olabileceğim herhangi bir rahatsızlık için özür dilerim.

Analist, zararda olan short pozisyonlarından çıktığını belirtiyor. Bunlar ise AAVE, SOL, CRO ve TRX. Kârda olanlarının ise BNB, MATIC ve WAVES olduğunu belirtiyor. Ayrıca analist, bu pozisyonlarını açık tutacağını söylüyor. Bundan sonra Crypto Capo, açık pozisyonda kaldığı bu 3 altcoin için analizlerine geçiyor.

Crypto Capo: Bu Altcoin çok çok kötüye gidebilir!

Analist, ilk önce dev kripto para borsası Binance’ın yerel tokeni BNB’ye bakıyor. Crypto Capo, önceki düşüş tahminlerinde bir değişiklik olmadığını belirtiyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

BNB: Burada değişiklik yok. Makro dağılım aralığını ve düşük aralığı birkaç kez test etti. Yani zayıflık gösteriyor. 220 doların altına doğru düşüşü devam ediyor.

Kaynak: Crypto Capo

Analist, ayrıca altcoin BNB’nin Bitcoin’e karşı durumunu da değerlendiriyor. Crypto Cap, BTC’ye karşı grafikte (BNB/BTC) dağılımı yönlendirdiğini ve onayladığını belirtiyor. Bu bağlamda, şunları söylüyor:

Aşağıdaki büyük likidite boşluğu, hedefi çok çok düşük belirliyor. Temeller aynı. Binance birçok sorunla karşı karşıya ve çok daha kötüye gidebilir.

Kaynak: Crypto Capo

Analistin düşüş beklediği diğer iki altcoin: MATIC ve WAVES

Analist daha sonra Polygon’un yerel tokeni MATIC’e geçiyor. Resme uzaktan baktığında düşü eğiliminin devem ettiğini gördüğünü söylüyor. Crypto Capo, altcoin konusundaki mevcut durumunu şu şekilde izah ediyor:

MATIC: Uzaklaştırdığımızda da çok net bir aralık görebiliyoruz. Orta aralığın altında ve bir direnç bölgesine karşı düşüş eğiliminin daha düşük bir zirvesini oluşturuyor. Temiz geçersiz kılma 0,70-0,75 dolar bölgesini geri alıyor ve destek olarak kullanıyor. İlk hedef 0,29-0,30 dolar aralığındaki düşük seviye olmaya devam ediyor.

Kaynak: Crypto Capo

Son olarak analistin short pozisyon açtığı Waves (WAVES) var. Analist, bu altcoin için de sert düşüşler öngörüyor. Bu bağlamda Crypto Capo, tahminlerini şu şekilde açıklıyor:

WAVES: Önceki analizle karşılaştırıldığında, aynı seviyeler arasında değişiyor. Yani kelimenin tam anlamıyla aynı. 1,25 doların altında düşüş ivmesi ve 2016’nın en düşük seviyesinin altında minimum hedef.

Kaynak: Crypto Capo
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap