İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
  3. X, Paris Hilton işbirliğiyle canlı alışverişi test edecek

X, Paris Hilton işbirliğiyle canlı alışverişi test edecek

x-paris-hilton-isbirligiyle-canli-alisverisi-test-edecek-d8RFNlCN.jpg

HANDE BERKTAN

Elon Musk, toplumsal medya platformu X’i eski ismiyle Twitter’ı birebir vakitte alışveriş platformuna dönüştürmek için düğmeye bastı. Bu kapsamda Paris Hilton’la işbirliğine gidilerek kullanıcıların toplumsal medya platformunda, canlı alışveriş yapabilmeleri test edilecek.

Şirketten yapılan duyuru “Hepiniz ile görüntü, canlı görüntü, canlı alışveriş ve hatta Spaces aracılığıyla ilişki kurmanın yeni yollarını birlikte keşfedeceğiz. Ve daha yeni başlıyoruz.” biçiminde oldu. Duyuruda, canlı yayın aktifliğinin ne vakit başlayacağı yahut hangi eserlerin satılacağı hakkında detaylar belirtilmedi.

Walmart, Kasım 2022’de Twitter’da kullanıcıların canlı yayını izleyebildiği, öne çıkan eserleri satın alabildiği ve aktiflikle ilgili sohbete katılabildiği bir Cyber ​​​​Deals canlı aktifliğini başlattığı birinci ortak olmuştu.

X’in canlı alışverişe yönelik teknoloji altyapısı Twitter’ın Musk öncesi periyodunda oluşturulmuştu. X CEO’su Linda Yaccarino, paydaşlığın Hilton’un medya şirketi 11:11 yapıldığını açıkladı. Hilton mutabakatıyla ilgili haberler, Musk’ın, X’in sırf bir mikroblog sitesi olmanın ötesinde, yaratıcılara hitap eden ve onların hayran kitlelerinden para kazanmalarına imkan tanıyan bir yer haline gelme konusunda yenilik yapma planlarıyla ilgili açıklamalarının akabinde geldi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap