1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Xbox Game Pass fiyatlarına artırım gelebilir! İşte son tarih

Xbox Game Pass fiyatlarına artırım gelebilir! İşte son tarih

xbox-game-pass-fiyatlarina-artirim-gelebilir-iste-son-tarih-itD17zJi.jpg
Microsoft’un Xbox ve PC kullanıcıları için sunduğu Xbox Game Pass, Türkiye dahil birçok ülkede hizmet veriyor. O denli ki her geçen gün genişleyen oyun kütüphanesi ile yüzlerce oyuna tek bir abonelik fiyatı ile ulaşabiliyorsunuz. Lakin bugün, oyuncuların beğenisini kazanan hizmet için üzücü bir gelişme yaşandı. Xbox Game Pass’in Türkiye fiyatı çok yakında zamlanabilir.

Mevcut fiyatlar için son tarih paylaşıldı

Bildiğiniz üzere ülkemizde Game Pass sistemine konsol ve bilgisayar için aylık 29,99 TL‘ye abone olabiliyorsunuz. Servisin bir üst katmanı “Ultimate” paketi ise aylık 44,99 TL‘ye elde edilebiliyor. Lakin dolar kurunda yaşanan artışa kıyasla, fiyatların uzun müddettir sabit kaldığını görüyoruz. Dolayısıyla bir müddettir fiyatların artacağına yönelik söylentiler ortaya çıkmaya başladı. 

Bugünse, bu savları doğrular nitelikte bir gelişme yaşandı. Üstte da görülebildiği üzere Game Pass’in abonelik sayfasına bir “Teklifin mühleti xx gün içinde dolacak” ibaresi eklenmiş durumda. Aktüel olarak ikaza baktığımızda ise, tarihin 19 gün sonra yani 3 Temmuz’a işaret ettiğini görüyoruz.

Bu gelişmenin şimdi net olarak doğrulanmadını belirtelim. Lakin doğrulandığı takdirde şaşırtan olmayacağını söyleyebiliriz. Niketim 16 Haziran prestijiyle dolar kuru 23,68 düzeylerine ulaştı. Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webbilim.com l Kurucu ve Yönetici İnternete olan ilgisini ve bilgisini yazıya aktararak fayda sağlamak isteyen teknoloji aşığı bir karakteristik.

Yorum Yap